Forteca do zdobycia

Przed ekipą RKP ROW Rybnik kolejne spotkanie na szczycie Ligi Orlika. Tym razem naszych podopiecznych czeka wyjazd na gorący teren do Świerklan i mecz z tamtejszą Fortecą.

Spotkanie zostało przełożone z soboty na niedzielę 4 października. Początek meczu o godz. 12.00. Ekipa, która zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku ma szanse rozgościć się na fotelu lidera tabeli po pierwszej rundzie rozgrywek. W przypadku wygranej ROW, nasza ekipa na pewno zakończy tę fazę ligową na czele tabeli. W sytuacji gdy to gospodarze ugraliby 3 punkty, to o tym kto będzie prowadził po pierwszej rundzie zadecyduje mecz MOSiRu Jastrzębie Zdrój z  AP Silesia Rybnik i jedynie strata punktów w tym meczu jastrzębian premiuje ekipę Fortecy na pozycję lidera. Jedno jest pewne - w niedzielę w Świerklanach emocji nie zabraknie!