Przed meczem z Jastrzębiem

Już w sobotę najważniejszy mecz jesiennego sezonu ligowego - ekipa RKP ROW udaje się na wyjazd do Jastrzębia Zdroju. Przed naszą drużyną mega trudne zadanie gdyż tamtejszy MOSiR jeszcze nie stracił punktów na swoim boisku.

W dotychczasowych meczach Ligi Orlika ROW zgromadził 20 punktów i o 2 oczka wyprzedza właśnie ekipę jastrzębian. Sobotnie spotkanie będzie starciem między liderem i wiceliderem tabeli i to pomiędzy nimi rozegra się walka o finalny triumf w lidze.

Rzut oka na statystki nie pozwala wskazać faworyta meczu i prawdopodobnie o wygranej zadecyduje dyspozycja dnia. MOSiR wygrał wszystkie swoje spotkania w Jastrzębiu, średni osiągany wynik u siebie to 4-1. ROW z kolei nie przegrał dotychczas żadnego meczu, na wyjazdach trzykrotnie wygraliśmy i raz zremisowaliśmy w Świerklanach (MOSiR tam poległ), a średni bilans bramkowy to 3,75-1,25.

Spotkanie w Jastrzębiu zostanie rozegrane w sobotę o godz. 9.30 (ul. Kościelna, dojazd ul. Kasztanową). Zbiórka na miejscu o 8.45. Skład na spotkanie: G.Węgrzyn, K.Salamon - M.Ćwiek, P.Reclik, M.Kosiorowski, B.Bućko, Sz.Chowłka, O.Sobik, P.Kisiel, W.Surma, K.Myrta, T.Misiło, P.Raczyński, K.Szotowicz